ÚVODNÍ SLOVO KE KATALOGU

Dobrý den,

vítejte na stránkách elektronického katalogu sociálních služeb ve Královéhradeckém kraji. Je určen široké veřejnosti, zejména potencionálním uživatelům sociálních služeb, rodinným příslušníkům, osobám blízkým, ale také může být přínosem pro odborné pracovníky na obcích, kraji či pro poskytovatele sociálních služeb. Především odborní pracovníci mohou katalog využít jako nástroj pro poskytnutí kvalitního základního sociálního poradenství potencionálním uživatelům služeb.

Hlavním cílem katalogu je nabídnout Vám nejvhodnější sociální službu nebo přehled sociálních služeb, které Vám pomohou reagovat a řešit konkrétní životní situaci či potřebu.

Vyhledávat sociální služby lze prostřednictvím 2 základních možností, kterými jsou:

  • Životní situace
  • Aktuální témata

Kromě těchto základních možností lze sociální služby vyhledat také pomocí záložky „Podrobné vyhledávání“. Zobrazený seznam služeb lze vždy zpřesnit a zúžit prostřednictvím nabízených filtrů.

Na stránkách katalogu můžete také získat informace:

  • o poskytovatelích sociálních služeb (záložka Poskytovatelé)
  • co jsou sociální služby (záložka Informace)

Vážení spoluobčané, pevně věříme, že katalog bude přínosem a pomocníkem pro každého z Vás a pomůže při řešení složitých životních situací, které se před Vámi vyskytly.

 

Informace o poskytovaných službách jsou vlastními prezentacemi poskytovatelů sociálních služeb, kteří odpovídají za jejich obsah.